İzmir’de berber malzemeleri arayanlar için doğru adres: MRT Kuaför Ekipmanları !

İzmir Berber Malzemeleri, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile berber koltukları konusunda en güvenilir adreslerden biridir.

Berber koltukları, bir berber salonunun olmazsa olmazıdır. Müşterilerin rahatlığını ve konforunu sağlayan berber koltukları, aynı zamanda berberin çalışmalarını da kolaylaştırır.

İzmir Berber Malzemeleri’nde her ihtiyaca ve bütçeye uygun berber koltukları bulabilirsiniz. Hidrolik Mekanizma ile hareketli, Poliüretan Süngerli, Dayanıklı Suni Deri, ayarlanabilir başlık mekanizması ve bel desteği gibi özellikler sunan berber koltukları arasından seçim yapabilirsiniz.

Berber Koltuğu fiyatları şuan için 7000 ₺ ile 22500 ₺ arasında değişmektedir. Bu fiyatlar alacağınız koltuğun özelliklerine, kalitesine, kullanılan materyallere göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız bünyesinde alacağınız tüm berber koltukları 1 yıl mekanik garantilidir.. Gözünüz arkada kalmasın Garanti süresi sona erse bile her zaman yedek parça ve arıza bakım konusunda destek oluyoruz.

İzmir Berber Malzemeleri’nde ayrıca, berber koltukları için yedek parça ve aksesuarlar da bulabilirsiniz.

Berber koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız, İzmir Karabağlardaki mağazamızı ziyaret edin. Veya Web sitemiz üzerinden 7/24 güvenli online sipariş oluşturabilirsiniz.

Neden bizi Tercih Etmelisiniz ?

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet: Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Sorularınızı çözmek, taleplerinizi karşılamak ve size en iyi deneyimi yaşatmak için buradayız. MRT Kuaför Ekipmanları olarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle sizi memnun etmek için sabırsızlanıyoruz.

Bizi tercih ettiğinizde, sadece ürün değil, aynı zamanda güvenilir bir iş ortağı ve memnun müşteri garantisi de elde edersiniz. İzmir Berber Malzemeleri, salonunuzu yenilemenizde ve müşterilerinizi etkileyici bir deneyimle ağırlamanızda yanınızda!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir